شرکت vbo با هدف بهینه سازی کسب و کار ،ایجاد کسب و کار در دنیای مجازی و اجرا و پیاده سازی دولت الکترونیک و ایجاد تحول در مکانیزم مدیریت و نگهداری اسناد با همفکری جوانان خلاق پایه گذاری شد تا با توانایی های خود گامی به سوی افق تبیین شده 1404 و قرار گرفتن جمهوری اسلامی ایران در صدر کشورهای منطقه از لحاظ تکنولوژی بردارد.

برای رسیدن به اهداف و در راستای ماموریت خود شرکت Virtual Business Organization  (VBO LLC)  را در آمریکا به عنوان  تامین کننده انواع دیتاسنتر و تولید کننده انواع سرور باکس ها  به ثبت رسانده است.  vbo در راستای اهداف و ماموریت خود با آگاهی بر نقش برند برای نفوذ و ماندگاری در بازارهای مصرف و اهمیت این موضوع برای شرکت های خصوصی ارائه کننده کالا و خدمات استراتژی های کلانی را در ثبت، رشد و نگهداری برند خود نظر گرفته است است. و برای این مهم  vbo برند خود را در سوئیس به ثبت رسانده است و آن را به یک نشان تجاری بین المللی تبدیل ساخته است. این نشان در ایران هم به ثبت رسیده است.

همچنین برای ایجاد آرامش و راحتی بیشتر برای مشتریان خود شعار " به راحتی فکر می‌کنید " را برای خود انتخاب و به ثبت رسانده است.

ویژگی محصولات vbo  استفاده از آخرین و جدیدترین تکنولوژی و روش های فناوری اطلاعات و ارتباطات طبق استانداردهای روز دنیا و به شکلی کاملا بومی است که مجموعه را قادر ساخته تا به دستاوردهای چشمگیری نایل آید، همچنین علاقه بسیار زیادی برای ارائه مطلوب ترین خدمات و همکاری با شرکت ها ، افراد ، سازمان ها و موسساتی که می خواهند بیشترین بهره دهی با کمترین هزینه را داشته باشند ، باعث شده است ارگانهای دولتی و خصوصی زیادی برای به نحواحسن انجام شدن کار خود اشتیاق به همکاری با این مجموعه دانش بنیان را داشته باشند.

vbo به منظور توسعه بازار خود فروش مستقیم نداشته به تمامی فروش محصولات توسط نمایندگان و عاملان فروش رسمی صورت می گیرد و بیش از 80 نماینده فعال در سراسر کشور اماده ارایه پاسخگویی به نیاز مشتریان محترم می باشد 

vbo  با توجه به پیشنه و خلاقیت های فراوان  در حوزه کاری خود به دستاوردهای مهمی در زمینه های ثبت اختراع، استانداردسازی کار و ارائه مطلوب محصول به مشتریان دست یافته است. و باتوجه به دستاوردهایی که داشته است توانسته با سازمان های مختلف همکاری کند و این شرکت را به یک برند معتبر در زمینه کاری خود بدل کند.

عضویت در مراکز علمی :

  • زیر نظر معاونت علمی و پژوهشی ریاست جمهوری
  • عضویت در پارک علم و فناوری پردیس تهران
  • عضویت در انجمن تحقیق و توسعه
  • عضویت در انجمن تحقیق در عملیات
  • عضویت در انجمن فناوری اطلاعات
  • عضویت در انجمن کامپیوتر ایران
  • عضویت در انجمن انفورماتیک ایران
  • عضویت در انجمن مهندسین صنایع ایران
  • عضویت در انجمن مهندسی ایران